Pärnu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
19.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine ja tellimuste vastuvõtmine. Meie tiimi sobib inimene kes: on särav, positiivne ja julge; on õpihimuline ja tähelepanelik; naudib suhtlemist; on orienteeritud lahenduste leidmisele; on aktiivne, ettevõtlik ja loov; on hea pingetaluvusega; oskab hinnata tiimitööd.

AS Fifaa on juhtiv firmarõivaste ja reklaamkingituste hulgimüüja. Oma tootmisüksuses teostame siidi,-siirde- ja sublimatsioontrükki ning masintikkimist. Lisaks omab Fifaa Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevat kauplusteketti \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"T-särgipood\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ning on ametlikuks maaletoojaks tuntud spordikaubamärkidele And 1, Spalding, Skechers.

Kohustused

- Klientide teenindamine ja tellimuste vastuvõtmine
- Meie tiimi sobib inimene kes: on särav, positiivne ja julge
- on õpihimuline ja tähelepanelik
- naudib suhtlemist
- on orienteeritud lahenduste leidmisele
- on aktiivne, ettevõtlik ja loov
- on hea pingetaluvusega
- oskab hinnata tiimitööd

Nõudmised kandidaadile

- Kaupluse müügieesmärkide täitmises osalemine
- soov pakkuda parimat klienditeeninduse taset
- soov töötada ühtses kollektiivis
- hea suhtlemisoskus ja julgus
- kohusetundlikkus
- ausus
- korrektsus
- tähelepanelikkus
- abivalmidus
- kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus

Omalt poolt pakume

- Paindlikku tööaega graafiku alusel
- motiveerivat konkurentsivõimelist palgasüsteemi
- tööalaseid koolitusi
- toredaid töökaaslasi
- ühisüritusi ja ettevõtmisi
- perspektiivikat töökohta, kus häid tulemusi märgatakse ja tunnustatakse.

Kontakt:
Aljona Mändlo
personalijuht@fifaa.ee