Laenuhalduri assistent

TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
15.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa

Töö kirjeldus

Igapäevaselt tegeleb klienditeenindusspetsialisti assistent klientide nõustamisega telefoni ja e-maili teel, dokumentide haldusega ning klienditeenindusspetsialistide abistamisega igapäevatöös.

1987. aastal Rootsis asutatud TF Bank on internetipõhine nišipank, mille filiaalid asuvad Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Norras, Poolas, Taanis, Saksamaal ja Austrias. Eestis pakume eraisikutele väikelaenu, autolaenu ja refinantseerimislaenu tuginedes vastutustundliku laenamise põhimõttele. Meie eesmärgiks on anda laenu jõukohasel, lihtsal ja paindlikul viisil.

- Igapäevaselt tegeleb klienditeenindusspetsialisti assistent klientide nõustamisega telefoni ja e-maili teel, dokumentide haldusega ning klienditeenindusspetsialistide abistamisega igapäevatöös

Nõudmised kandidaadile

- TF Banki halduri assistendiks sobib särasilmne ja ambitsioonikas meeskonnamängija
- kes hindab täpsust ja korrektsust. Edukas kandidaat valdab hästi eesti ja vene keelt. Kasuks tuleb eelnev kogemus andmesisestaja ja/või klienditeenindajana ning vähemalt keskmisel tasemel inglise keele valdamine. Vajalik on iseseisvus
- täpsus ja initsiatiivikus

Omalt poolt pakume

- Väljaõpet kohapeal, häid eneseteostus- ja arenguvõimalusi ettevõtte siseselt, kiirelt arenevat rahvusvahelist töökeskkonda, vahvat kollektiivi ja konkurentsivõimelist töötasu.
- Meeldivaks boonuseks on tasuta puuviljad kontoris.
- Katseaja edukal läbimisel lisanduvad igakuiselt tulemustasu ja sporditoetus.

Kontakt:
Stella.Lumi@tfbank.ee