Õde - Õde hooldekodusse

Osaühing TNP KONSULTATSIOONID
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
01.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Imastu küla

Töö kirjeldus

Patsiendi nõustamine ja põetamine. Raviprotseduuride ja teatud uuringute tegemine. Õendusplaani koostamine

OSAÜHING TNP KONSULTATSIOONID on asutatud ja tegutseb vastavalt Äriseadustikule Tallinnas 1.aprillist 2005.a. Põhitegevuseks on tervishoiu- ja hoolekandeteenuste osutamine kliendi kodus. Teenuseid osutab erialase meditsiiniharidusega personal. Töötajad on läbinud täiendava koduõendus-hoolduse alase koolituse ning registreeritud Tervishoiuametis. Õdede ülesannete hulka kuulub: tervishoiuteenuste osutamine vastavuses õigusaktide, Sotsiaalministeeriumi ja Tervishoiuameti kehtestatud nõuetele; mitmete sotsiaalteenuste osutamine; meditsiinilise dokumentatsiooni pidamine; vajaliku sisseseade ja instrumentide kontroll.

Kohustused

- Patsiendi nõustamine ja põetamine
- Raviprotseduuride ja teatud uuringute tegemine
- Õendusplaani koostamine

Nõudmised kandidaadile

- Õendusalane haridus
- arvutikasutamise oskus
- valmisolek iseseisvaks tööks
- töökogemus õendusvaldkonnas
- empaatiavõime

Omalt poolt pakume

- Arenguvõimalusi. Konkurentsivõimelist palka. Erialast täiendkoolitust

Kontakt:
Oksana Avilo-Kalinina
tnp.konsultatsioonid@gmail.com
55902547