Lao- ja tootmistööline

Lumbester OÜ
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
04.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Kambja vald, Tõrvandi alevik, Tamme tn

Töö kirjeldus

Otsime Tõrvandi kompaktsesse tootmisüksusesse aktiivset ja positiivse hoiakuga lao- ja tootmistöölist.Töö toimub põhiliselt puitmaterjali järkamisliinil – materjali etteanne, mahavõtt, komplekteerimine, pakendamine.
Kandideerimiseks saada oma CV ja kaaskiri koos palgasooviga kuldar@lumbester.ee.
Lumbester OÜ tegeleb puitmaterjalide töötlemise ning ekspordi ja impordiga.

- Otsime Tõrvandi kompaktsesse tootmisüksusesse aktiivset ja positiivse hoiakuga lao- ja tootmistöölist
- Töö toimub põhiliselt puitmaterjali järkamisliinil – materjali etteanne, mahavõtt, komplekteerimine, pakendamine

Nõudmised kandidaadile

- Varasem töökogemus puidutöötlemisettevõttes tuleb kasuks
- kuid ei ole määrav kriteerium. Vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Töö on tempokas
- täpsust nõudev. Hea füüsiline vastupidavus on vajalik. Töö on sobilik nii naiste- kui meesterahvale.

Omalt poolt pakume

- Pakume kohapealset väljaõpet ja mitmekesist tööd.

Kontakt:
Kuldar Ivandi
kuldar@lumbester.ee
+372 5198 8200