Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
12.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Tori vald, Nurme küla, Tallipõllu tee 5

Töö kirjeldus

Erinavate teraskonstruktsiooinde koostamine ja keevitamine.Töötamine erinevatel metallitöötluspinkidel.Järeltöötlus ja kontroll.
Kandideerimiseks saata CV info@ogel.ee. Lisainfo tel 5562 1807 (E-R kl 10-16)

- Erinavate teraskonstruktsiooinde koostamine ja keevitamine
- Töötamine erinevatel metallitöötluspinkidel
- Järeltöötlus ja kontroll

Nõudmised kandidaadile

- Metallkonstruktsioonide tootmise kogemus
- teadmised metallitöötlemisest
- tööjooniste lugemise oskus
- tehniline taiplikkus
- kohusetundlikkus ja töökus
- iseseisva töö oskus
- hea suhtlemisoskus
- eesti keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume

- Huvitavat tööd, head töökeskkonda, toetavat meeskonda, stabiilset tööaega esmaspäevast reedeni ning töö ühes vahetuses.

Kontakt:
info@ogel.ee