Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
30.05.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Betooni tn 8

Töö kirjeldus

Veoautode ja busside demonteerimine; varuosade ladustamiseks ettevalmistamine (puhastamine-pesu, pildistamine); veoautode ja busside remonditööd.

Tegeleme veoautode, busside lammutamise ja varuosade müügiga.

Kohustused

- Veoautode ja busside demonteerimine
- varuosade ladustamiseks ettevalmistamine (puhastamine-pesu, pildistamine)
- veoautode ja busside remonditööd

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik osata heal tasemel kas eesti või vene keelt
- kohusetundlikkus
- puhtus ja korrektsus töös
- kasuks tuleb eelnev töökogemus autodega või tehniline haridus

Omalt poolt pakume

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- head ja sõbralikku seltskonda
- palka, mida korrigeeritakse vastavalt töötulemustele
- võimalust panustada meie remonditegevuse laiendamisesse.

Kontakt:
kaile@truckparts.ee