Laotöötaja

Composite Eesti OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
31.05.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn

Töö kirjeldus

Materjalide laomajanduse korraldamine (ost-müük, transpordi ja ladustamise organiseerimine jne.). Klientidega suhtlemine. Müügiarvete ja saatelehtede koostamine

Firma Composite Eesti OÜ tegeleb polüester- ja epoksüvaikude ning nendega seonduvate materjalide ja tarvikute maaletoomise ja müümisega.

- Materjalide laomajanduse korraldamine (ost-müük, transpordi ja ladustamise organiseerimine jne
- Klientidega suhtlemine
- Müügiarvete ja saatelehtede koostamine

Nõudmised kandidaadile

- Aus
- sõbralik
- õppimisvõimeline

Omalt poolt pakume

- Huvitav mitmekülgne töö.
- Väike sõbralik kollektiiv.
- Töötaja väljaõppe ja täienduskoolitus.

Kontakt:
toomas@composite.ee