Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
19.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on klientide teenindamine ja tellimuste vastuvõtmine. Meie tiimi sobib inimene kes: - on särav, positiivne ja julge; - on õpihimuline ja tähelepanelik; - naudib suhtlemist; - on orienteeritud lahenduste leidmisele; - on aktiivne, ettevõtlik ja loov; - on hea pingetaluvusega; oskab hinnata tiimitööd.Kasuks tuleb varasem töökogemust trüki- ja disaini valdkonnas.

AS Fifaa on juhtiv firmarõivaste ja reklaamkingituste hulgimüüja. Oma tootmisüksuses teostame siidi,-siirde- ja sublimatsioontrükki ning masintikkimist. Lisaks omab Fifaa Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevat kauplusteketti \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"T-särgipood\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ning on ametlikuks maaletoojaks tuntud spordikaubamärkidele And 1, Spalding, Skechers.

- Peamisteks tööülesanneteks on klientide teenindamine ja tellimuste vastuvõtmine
- Meie tiimi sobib inimene kes: - on särav, positiivne ja julge
- - on õpihimuline ja tähelepanelik
- - naudib suhtlemist
- - on orienteeritud lahenduste leidmisele
- - on aktiivne, ettevõtlik ja loov
- - on hea pingetaluvusega
- oskab hinnata tiimitööd
- Kasuks tuleb varasem töökogemust trüki- ja disaini valdkonnas

Nõudmised kandidaadile

- Kaupluse müügieesmärkide täitmises osalemine
- soov pakkuda parimat klienditeeninduse taset
- soov töötada ühtses kollektiivis
- hea suhtlemisoskus ja julgus
- kohusetundlikkus
- ausus
- korrektsus
- tähelepanelikkus
- abivalmidus
- kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus

Omalt poolt pakume

- - paindlikku tööaega graafiku alusel
- - motiveerivat konkurentsivõimelist palgasüsteemi
- - tööalaseid koolitusi
- - toredaid töökaaslasi
- - ühisüritusi ja ettevõtmisi
- - perspektiivikat töökohta kus häid tulemusi märgatakse ja tunnustatakse.

Kontakt:
Aljona Mändlo
personalijuht@fifaa.ee