Maaler

Abi TOP OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sääse tn 12-4

Töö kirjeldus

Otsime spetsialisti, kelle tööde hulka kuulub:- maalritööde teostamine alates pahteldusest kuni lõppvärvimiseni suurtel ehitusobjektidel (peamiselt uued hooned).- tööde teostamine kvaliteetselt ja eelnevalt kokkulepitud tähtajaks.- ehitusobjekti siseeeskirjade ja tööohutuse jälgimine.

Ehitiste viimistlus ja lõpetamine

- Otsime spetsialisti, kelle tööde hulka kuulub:- maalritööde teostamine alates pahteldusest kuni lõppvärvimiseni suurtel ehitusobjektidel (peamiselt uued hooned)
- - tööde teostamine kvaliteetselt ja eelnevalt kokkulepitud tähtajaks
- - ehitusobjekti siseeeskirjade ja tööohutuse jälgimine

Nõudmised kandidaadile

- - maalritööde oskused- eelmise töökogemuse olemasolu- siseviimistlustööde üldine ettekujutusOn teretulnud:- krohvimistööde oskused- pahteldus-
- lihvimis-ja värvimasinaga töötamise oskus

Omalt poolt pakume

- - konkurendivõimeline töötasu
- - pidev tööprotsess, ilma seisakuteta
- - professionaalsed tööristad ja seadmed
- - tööriided ja isikukaitsevahendid
- - igapäevane operatiivne varustus

Kontakt:
Artur Murin
info@abitop.ee
58232088