Operaatori abi - Hooajaline töö

Põllumeeste ühistu KEVILI
Tartu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
05.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Elva vald, Lossimäe küla

Töö kirjeldus

Operaatori-abi põhiülesandeks on tehnoloogilise protsessi sujuv juhtimine ja stabiilselt kvaliteetse toodangu tagamine; vajalike töörežiimide tagamine terminalis teravilja koristushooajal; seadmete ja mehhanismide kontroll ning hooldus operaatori juhendamisel.

Põllumeeste ühistu KEVILI on Eesti suurim teravilja- ja rapsikasvatajate ühistu, mis kuulub 100% Eesti põllumeestele ja on hetkel kõige kiiremini kasvav põllumajandusühistu Eestis. Meie liikmeteks on 161 juhtivat põllumajandustootjat, kelle kasutuses on üle 80 000 ha külvatavat pinda. Tänapäevase teravilja- ja rapsi tootmise ning ühise toodangu turustamisega antakse panus Eesti põllumajanduse arengule.

- Operaatori-abi põhiülesandeks on tehnoloogilise protsessi sujuv juhtimine ja stabiilselt kvaliteetse toodangu tagamine
- vajalike töörežiimide tagamine terminalis teravilja koristushooajal
- seadmete ja mehhanismide kontroll ning hooldus operaatori juhendamisel

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt gümnaasiumi või kutseharidus
- hea pingetaluvus
- eneseväljendus- ja suhtlemisoskus
- riigikeele korrektne valdamine kõnes ja kirjas
- valmidus töötada varumisperioodil vahetustes.Tuleb kasuks eelnev töökogemus operaatori
- mehaaniku või mehhatroonikuna
- laadurkopaga töötamise kogemus
- ettevõttes kasutatava tehnoloogia tundmine teoreetiliselt ja praktiliselt

Omalt poolt pakume

- Erialast tööd Eesti suurimas viljakasvatajate ühistus
- konkurentsivõimelist töötasu
- kaasaegset, arengupotentsiaaliga töökeskkonda
- väljaõpet kohapeal.

Kontakt:
Alar Sõro
alar.soro@kevili.ee