Mikrobioloog

Nordic Tersus Laboratory OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
31.05.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla, Jälgimäe tee 17

Töö kirjeldus

Toodete mikrobioloogilise efektiivsuse määramine (näiteks bakteritsiidse, fungitsiidse, mükobakteritsiidse, sporitsiidse toimete määramine desinfektantidele, antiseptikumidele jakosmeetikatoodetele).Peamiseks tööks on akrediteeritud ja standardijärgsete laboratoorsete mikrobioloogiliste testide ja metoodikate läbiviimine (EN 13727, EN 13624, EN 14348, EN 13704, EN 1500, EN 12791, EN ISO 11930 jt), mille hulgas on mikrobioloogia laboriga seonduv igapäevane töö (lahuste ja söötmete valmistamine;laboriseadmete korrashoid; mikroorganismide ja reaktiivide käitlemine jm metoodikatest tulenevad tööülesanded).Akrediteeritud laborile vastava kvaliteedisüsteemi järgimine (EN ISO/IEC 17025:2017).
Kandideerimiseks vajalikud dokumendid esitada e-posti aadressile info@ntl.ee
Nordic Tersus Laboratory OÜ tegeleb desinfektsiooni- ja nahahooldusvahenditele mõeldud mikrobioloogiliste uuringutega.Alates 2014 aastast omab Nordic Tersus Laboratory OÜ Eesti Akrediteerimiskeskuse (EAK) poolt väljastatud akrediteerimistunnistust, mis vastab EN ISO/IEC 17025:2017 nõuetele kui katselabor mikrobioloogia analüüside valdkonnas.Nordic Tersus Laboratory OÜ teenindab kliente rahvusvaheliselt, pakkudes kvaliteetset meeskonda ja olles üks omanäolisemaid laboreid lähiregioonis.

- Toodete mikrobioloogilise efektiivsuse määramine (näiteks bakteritsiidse, fungitsiidse, mükobakteritsiidse, sporitsiidse toimete määramine desinfektantidele, antiseptikumidele jakosmeetikatoodetele)
- laboriseadmete korrashoid
- mikroorganismide ja reaktiivide käitlemine jm metoodikatest tulenevad tööülesanded)
- Akrediteeritud laborile vastava kvaliteedisüsteemi järgimine (EN ISO/IEC 17025:2017)

Nõudmised kandidaadile

- Võime jooksvaid ülesandeid ja probleeme iseseisvalt lahendada Hea stressitaluvus Paindlikkus

Omalt poolt pakume

- huvitavaid väljakutseid ja mitmekülgset tööd
- kaasaegset professionaalset töökeskkonda
- arenemisvõimalust
- karjääriredelil tõusmise võimalust
- vajadusel paindlikku töögraafikut
- konkurentsivõimelist palka

Kontakt:
allar@ntl.ee