Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
13.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Viljandi maakond, Viljandi linn, Tallinna tn 24

Töö kirjeldus

Kaupluse tulemusliku töö organiseerimine;Töötajate koolitamine ja motiveerimine, aktiivse müügitöö korraldamine;Klientide abistamine kaupluses: nöustamine, pakkumine ja müümine;Kaupade vastuvõtt ja väljapanek, inventuuride teostamine;Müügisaali korrashoid ning kujundus.
Kandideerimisel lisainfo tel +3726007887 või e-meili teel centrum@nkaubandus.eeVõtame ühendust väljavalitud kandidaatidega.
N-Kaubandus OÜ on asutatud 1996. aastal ja põhineb kodumaisel kapitalil. Firma tegeleb laste-, naiste- ja meesterõivaste jae- ning hulgikaubandusega Eesti turul. Meie kauplustes on esindatud järgnevad brändid: Lenne, Huppa, Reima, Lassie, Hello Kitty, Disney, Barbie, Hot Wheels, Spider-man, Icepeak, Luhta, Blue 7 jt.Meie kauplused kannavad nimetust N-Trend.

Kohustused

- Kaupluse tulemusliku töö organiseerimine
- Töötajate koolitamine ja motiveerimine, aktiivse müügitöö korraldamine
- Klientide abistamine kaupluses: nöustamine, pakkumine ja müümine
- Kaupade vastuvõtt ja väljapanek, inventuuride teostamine
- Müügisaali korrashoid ning kujundus

Nõudmised kandidaadile

- Kogemus kaubandusvaldkonnas
- Oskus tööd korraldada ja teisi suunata
- Hea organiseerimis-ja analüüsivõime
- Ausus
- korrektsus
- aktiivsus
- iseseisvus
- Suhtlemisoskus
- töökus ja pingetaluvus
- Valmisolek meeskonnatööks
- Eesti ja vene keele oskus heal tasemel
- Hea arvutikasutamise oskus (Outlook
- MS Word
- MS Excel ).

Omalt poolt pakume

- Palju huvitavat tööd arenevas ettevõttes
- Kaasaegset töökeskkonda ja toetavat kollektiivi
- Huvitavat, suhtlemisrohket ja mitmekesist tööd
- Tööaeg E-R 8.30-17.00
- Ühisüritusi.

Kontakt:
Anneli Kruusmann
centrum@nkaubandus.ee