Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
20.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Pae tn 3a

Töö kirjeldus

• Transformaatorite väljatöötamine vastavalt elektrilistele, mehaanilistele ja muudele tehnilistele nõuetele;• elektrotehniliste ja konstruktsioonimaterjalide tundmine;• materjalide ja komponentide valik, materjalide andmike koostamine;• tehnilise dokumentatsiooni koostamine;• toodete tootmistehnoloogia ühtlustamine;• tootekontrolli põhimõtete ja meetodite väljatöötamine.
Kandideerimiseks palun saata CV e-posti aadressile cv@audes.ee
Kõlarite ja akustiliste süsteemide tootmine

- • Transformaatorite väljatöötamine vastavalt elektrilistele, mehaanilistele ja muudele tehnilistele nõuetele
- • elektrotehniliste ja konstruktsioonimaterjalide tundmine
- • materjalide ja komponentide valik, materjalide andmike koostamine
- • tehnilise dokumentatsiooni koostamine
- • toodete tootmistehnoloogia ühtlustamine
- • tootekontrolli põhimõtete ja meetodite väljatöötamine

Nõudmised kandidaadile

- • Kõrgharidus elektrotehnika alal
- • vähemalt 3 aastane erialane töökogemus
- • rahvusvaheliste elektrotehniliste standardite tundmine
- • oskus töötada CAD-programmides
- • iseseisva töö ja meeskonnatöö oskus
- • hea inglise keele oskus
- • soov töötada Jõhvis.Kasuks tuleb• oskus luua arvutuste skripte mis tahes keskkonnas
- • jootmisoskus
- käeline osavus
- • saksa keele oskus.

Omalt poolt pakume

- Stabiilset tööd, meeldivat kollektiivi

Kontakt:
Irina Tiurina
cv@audes.ee