Abiteenindaja

Pagarikojad OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
19.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Jahu tn 11

Töö kirjeldus

Pagarikojas müüja, pagari ja kondiitri abistamine: pakendite ja täidiste ettevalmisteamine, nõudepesu, kohviku laudade koristamine ja üldise heakorra hoidmine pagarikojas.

Pagarikojad OÜ tegeleb pagari- ja kondiitritoodete tootmise ja müügiga. Kalamaja Pagarikoda asub Jahu tn.11 ja Arsenali Keskuses, Erika tn.14. Valmistame naturaalsetest toorainetest puhtaid ja maitsvaid tooteid.

- Pagarikojas müüja, pagari ja kondiitri abistamine: pakendite ja täidiste ettevalmisteamine, nõudepesu, kohviku laudade koristamine ja üldise heakorra hoidmine pagarikojas

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetunne
- kehtiv tervisetõend

Omalt poolt pakume

- Meeldivat töökeskkonda ja ettevõttesiseseid soodustusi.

Kontakt:
Jana Jaakson
jahu@pagarikoda.ee
58529261