Personalijuht

Sihtasutus Eesti Ajaloomuuseum
Harju maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
14.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pirita tee 76

Töö kirjeldus

Sa vastutad organisatsioonis kogu personalitöö eest ning tunned oma valdkonda põhjalikult. Sinu korraldada on nii personaliarvestus, värbamine, koolitus-, arendus- ja hindamistegevused, sh personaliuuringud jms. Sinu kanda on personalijuhtimise põhimõtete väljatöötamine ja elluviimine, samuti meeskonna ühtekuuluvuse edendamine organisatsioonikultuuri osana. Oled partneriks tööseadusvaldkonna küsimustes ja kaasatud organisatsiooni strateegilistesse tegevustesse. Osaled personalieelarve koostamisel ja jälgimisel, aga ka motivatsiooni- ja tasustamispõhimõtete väljatöötamisel. Töötervishoiu ja tööohutuse alased tegevused, samuti praktikantide, vabatahtlike ja alternatiivteenistujate tegevuse koordineerimine on osa sinu tööst
Palume esitada kandideerimiseks CV ja motivatsioonikiri ning viidata märksõnale „personalijuht“. Ootame kandideerimisdokumente aadressile pilvi.laane@ajaloomuuseum.ee. Täiendavate küsimuste korral palume võtta ühendust osakonna juhataja Tiina Tisleriga (tiina.tisler@ajaloomuuseum.ee).
SA Eesti Ajaloomuuseumis põimuvad ajalugu, teater, film ja muusika. Muuseumi mitmekülgne tegevus hõlmab endas tavapärast näituse- ja haridustegevust, tööd rikkalike muuseumikogudega, aga ka mitmesuguste harivate ning meelelahutuslike sündmuste korraldamist. Muuseum koondab enda alla Teatri- ja Muusikamuuseumi, Suurgildi hoone, Filmimuuseumi, Tallihoone ning Maarjamäe lossi koos avara lossipargi ja õuealaga. Töökeskkond on inspireeriv, hõlmates erakordse väärtusega hooneid Tallinna vanalinnas ning Maarjamäe keskust, kus ühendub suurepäraselt ajalooline ja kaasaegne arhitektuur.

- Sa vastutad organisatsioonis kogu personalitöö eest ning tunned oma valdkonda põhjalikult
- Sinu korraldada on nii personaliarvestus, värbamine, koolitus-, arendus- ja hindamistegevused, sh personaliuuringud jms
- Sinu kanda on personalijuhtimise põhimõtete väljatöötamine ja elluviimine, samuti meeskonna ühtekuuluvuse edendamine organisatsioonikultuuri osana
- Oled partneriks tööseadusvaldkonna küsimustes ja kaasatud organisatsiooni strateegilistesse tegevustesse
- Osaled personalieelarve koostamisel ja jälgimisel, aga ka motivatsiooni- ja tasustamispõhimõtete väljatöötamisel
- Töötervishoiu ja tööohutuse alased tegevused, samuti praktikantide, vabatahtlike ja alternatiivteenistujate tegevuse koordineerimine on osa sinu tööst

Nõudmised kandidaadile

- Nõutav kõrgharidus ja personalitöö alane koolitus või kutseharidus ning erialane töökogemus
- mis vastaks personalijuhtimise kutsestandardi tasemele 6. Samuti head läbirääkimis- ja meeskonnatöö oskused
- lahendustele ja väärtustele orienteeritud
- positiivne ellusuhtumine
- suur töövõime ja toimetulek pingelistes oludes. Kasuks tuleb töökogemus avalikus sektoris

Omalt poolt pakume

- Kultuurivaldkonnas arvestatavat palka, toredaid kolleege, head tööõhkkonda ning võimalust osa saada Eesti loost ja kultuurist.

Kontakt:
pilvi.laane@ajaloomuuseum.ee