Masinaoperaator

Osaühing Vecta Design
Pärnu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
05.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Pärlimõisa tee 20

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on masinaga kindlate tööoperatsioonide sooritamine; töö iseloom on rahulik, monotoonne, rutiinne, istuvas asendis toimuv töö, mis ei nõua erilisi füüsilisi oskusi ja jõudu; tähtis on vastupidavus, täpsus ja püüdlikkus, valmisolek õppimiseks ja harjutamiseks.

Eesti kapitalil asutatud ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on pinglagede tootmine.

- Tööülesanneteks on masinaga kindlate tööoperatsioonide sooritamine
- töö iseloom on rahulik, monotoonne, rutiinne, istuvas asendis toimuv töö, mis ei nõua erilisi füüsilisi oskusi ja jõudu
- tähtis on vastupidavus, täpsus ja püüdlikkus, valmisolek õppimiseks ja harjutamiseks

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb eelnev tootmises töötamise kogemus

Omalt poolt pakume

- Stabiilset konkurentsivõimelist töötasu
- kindlat ja puhast töökohta
- sõbraliku kollektiivi
- töö tegemine käib uues tootmishoones
- töö toimub ühes vahetuses 8.00-16.30
- väljaõpe toimub kohapeal.

Kontakt:
Diana Kilievoi
finance@vectadesign.com
4423023