Komplekteerija

OSAÜHING BIRGER
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
07.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Jõgeva maakond, Mustvee vald, Maetsma küla, Birgeri

Töö kirjeldus

Metallkonteinerite pakendamine ja komplekteerimine

Metallkonteinerite tootmine ja värvimine

Kohustused

- Metallkonteinerite pakendamine ja komplekteerimine

Nõudmised kandidaadile

- Tuleb kasuks töökogemus metallitööstuses

Omalt poolt pakume

- Motiveerivat töötasupaketti
- Vajalikke tööriideid ja -vahendeid
- OÜ Birger teostab töötajate transporti Jõhvist, Kohtla-Järvelt, Tartust, Mustveest ja Kallastelt
- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd ettevõttes
- Kaasaegseid töötingimusi ja tänapäevast töökeskkonda
- Sotsiaalseid garantiisid
- Vajadusel väljaõpet ja kvalifikatsiooni tõusu
- Võimalusi nii isiklikuks kui tööalaseks arenguks
- Toetavat meeskonda
- Toitlustuse võimaluse kohapeal
- Täiendavaid hüvesid.

Kontakt:
Anton Dijev
personal@birger.ee
55651293