Laseri operaator

Aktsiaselts ASTERA
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
05.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Tehase tn 9a

Töö kirjeldus

Operaatoritöö MAZAK laserpingil. Tööpinkide igapäevane hooldus ja töökoha korrashoid. Toodete kvaliteedikontroll ja tootmisdokumentide täitmine. Vajadusel muud tööd tootmises
Kandideerimiseks palume saata oma CV ja kaaskiri e-posti aadressile: finants@astera.eeEelistame suhtluseks e-posti aadressi ja kandidatuuri sobivusel võtame teiega ühendust, et kutsuda vestlusele.
Astera AS on Eesti turul tegutsenud juba 29 aastat. Oleme metallide töötlemise ja metalltoodete valmistamisega tegelev ettevõte. Meie peamisteks klientideks on ehitus-, sisustus- ja allhankefirmad. Suures osas ka eritellimustega erakliendid ning disainibürood. Toodanguvalikust leiad nii lihtsaid riiuleid, metalltreppe, piirdeid,väravaid kui laoinventari.

Kohustused

- Operaatoritöö MAZAK laserpingil
- Tööpinkide igapäevane hooldus ja töökoha korrashoid
- Toodete kvaliteedikontroll ja tootmisdokumentide täitmine
- Vajadusel muud tööd tootmises

Nõudmised kandidaadile

- Varasem kogemus laserlõikepingil või plasmapingil. Huvi ja arenemissoov töötamisel metallilõikepingiga. Kasuks tuleb inglise keele oskus ja tõstukijuhi load

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- Stabiilset töötasu ja tööaega
- Väljaõpet ja täiendkoolitusi MAZAK laserlõikepingil
- Vajadusel tõstukijuhi koolitust

Kontakt:
finants@astera.ee