Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 50

Töö kirjeldus

Iseseisvalt eritellimusmööbli valmistamine tööjooniste järgi algusest - lõpuni (saagimine, puurimine, kantimine, lihvimine jne).
Kandideerimiseks saatke palun oma CV
Peamiselt tegeleme garderoobi- ja köögimööbli valmistamisega. Tehas asub Tallinnas, Mustamäel

- Iseseisvalt eritellimusmööbli valmistamine tööjooniste järgi algusest - lõpuni (saagimine, puurimine, kantimine, lihvimine jne)

Nõudmised kandidaadile

- - Oskate lugeda tööjooniseid.- Teid iseloomustab korrektne töösse suhtumine
- iseseisva töö oskus
- meeskonnatööle orienteeritus ning soov õppida ja areneda. - Eelnev töökogemus antud valdkonnas
- täpsus ja tehniline taip.- Puidutöötlemisseadmete tundmine.- Eelnev töökogemus vähemalt 2 aastat eritellimusmööbi ettevõtes

Omalt poolt pakume

- - Häid töötingimusi.
- - Erialaselt haritud ja meeldivat töökollektiivi.
- - Kaasaegseid töövahendeid ja seadmeid.
- - Puhas ja mugav tootmistehas, mis asub Mustamäel, hea transpordi ühendusega.
- - Kvalifikatsioonist ja tulemustest sõltuvat head palgataset (alates 1000 EUR/kuus bruto).

Kontakt:
Artjom Velsio
info@alardimoobel.ee