Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
11.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa

Töö kirjeldus

Ootame SOL-i tööle puhastusteenindajat, kelle tööaeg on 8 tundi, kell 8.30 kuni 17.00.Töö toimub esmaspäevast – reedeni.Tööülesanded: Koristada kohtusaalid, kabinetid, koridorid, wc-d ja üldpinnad.Töökoht asub Lubja tänaval.
Kandideerimiseks helista 6747399 või täida ankeet kodulehel: www.sol.ee/vabadtookohad/
SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvara hooldus- ja puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda. Meil on kolmes Balti riigis kokku 2300 töötajat.

- Ootame SOL-i tööle puhastusteenindajat, kelle tööaeg on 8 tundi, kell 8
- 30 kuni 17
- 00
- Töö toimub esmaspäevast – reedeni
- Tööülesanded: Koristada kohtusaalid, kabinetid, koridorid, wc-d ja üldpinnad
- Töökoht asub Lubja tänaval

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus

Omalt poolt pakume

- õigeaegselt makstav töötasu
- kvaliteetsed ja mugavad tööriided
- kaasaegsed töövahendid

Kontakt:
Pille-Riin Tammela
cv@sol.ee
6747399