Harju maakond
Täistööaeg
Keskharidus
19.06.2020
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Rae vald


Töö kirjeldus


Raamatupidaja abistamine lihtsamates raamatupidamisülesannetes sh* Pangaoperatsioonide teostamine* Alusdokumentide sisestamine Directo raamatupidamisprogrammi* Kassa dokumentide kontroll* Kuludokumentide ja lähetusdokumentide koostamine* Intrastat-kauba saabumine ja lähetamine* Vajadusel õppe ja tavapuhkuste arvestus, täiendava lapsepuhkuse arvestus ja pidamine* Andmiku esitamine * Inventuuride läbiviimisel osalemine* Büroo igapäevase halduse ja asjaajamise korraldamine* Personalialane töö sh. personali värbamise ja valiku korraldamine ning läbiviimine, dokumentide ja juhendite väljatöötamine, personalidokumentatsiooni ja personaliandmebaasi haldamine, lepingute koostamine.

OÜ Charlot on asutatud 1994. OÜ Charlot põhitegevuseks on bürootarvete, kontoritehnika kulumaterjalide ja büroomööbli jae- ning hulgimüük. Ettevõte tegeleb nii kataloogikaubanduse kui ka jaemüügiga. Oluline osa ettevõtte tegevuses on juriidiliste isikute teenindamine. Ettevõttele kuulub Eestis suurim kirjatarvete kaupluste kett CHARLOT. Meie eesmärgiks on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, paindlikku hinnapoliitikat, komplektset teenindust nii jaekliendile kui ka asutustele.


Kohustused

- personali värbamise ja valiku korraldamine ning läbiviimine, dokumentide ja juhendite väljatöötamine, personalidokumentatsiooni ja personaliandmebaasi haldamine, lepingute koostamine


Omalt poolt pakume

- Kaasaegseid töötingimusi
- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd kasvavas rahvusvahelises ettevõttes
- Tööalaseid koolitusi ja väljaõpet
- Teotahtelist ja sõbralikku kollektiivi
- Ettevõttesiseseid soodustusi
Kontakt:
Helet Veeleid
helet.veeleid@charlot.ee
6069666
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •