Juuksur

Beautiq OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
07.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Endla tn 76

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesandeks on klientide teenindamine positiivselt, abivalmilt ja kvaliteetselt.
Palume saata CV koos motivatsioonikirjaga aadressil kasak.liisa@gmail.com. Palume motivatsioonikirjas vastata küsimusele miks just Sina sobiksid meie kollektiivi.
Ilusalong Beautiq on 05.2015 avatud hubane salong Tallinnas, Kristiine linnaosas.

- Töötaja tööülesandeks on klientide teenindamine positiivselt, abivalmilt ja kvaliteetselt

Nõudmised kandidaadile

- erialane kvalifikatsioon

Omalt poolt pakume

- Meie salongis on toetav töökeskkond, ühised üritused, positiivne ja õhkkond.
- Pakume omalt poolt koolituste kompensatsiooni.

Kontakt:
Liisa Kasak
kasak.liisa@gmail.com
5279500