Tootmistööline

Aktsiaselts ESFIL TEHNO
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Sillamäe linn

Töö kirjeldus

Respiraatorite tootmine.
Kandideerimiseks helistada telefonil 58333630 tööpäeviti kella 8-16Lisainfo:https://pohjarannik.postimees.ee/6932865/sillamae-tehas-votab-toole-50-inimest-et-suurendada-kaitsemaskide-tootmist
AS Esfil Tehnol on viiekümneaastane kogemus üliefektiivsete lausriidest polümeersete mikro- ja nanokiududest filtermaterjalide tootmise ja väljatöötamise ning nendest toodete (respiraatorid, analüütilised lindid ja filtrid, separeerimismaterjalid ja teised tooted) valmistamise alal.

Kohustused

- Respiraatorite tootmine

Nõudmised kandidaadile

- Täpsus ja kannatlikus

Omalt poolt pakume

- Head töökeskonda
- väljaõpet kohapeal,
- vajadusel transpordivõimalust.

Kontakt:
Marina Orlova
orlova@esfiltehno.ee
+372 58333630