Harju maakond
Osaline tööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
29.05.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tulika tn 15/17

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on ventilatsiooni ja jahutusseadmete hoolduse, remonditööde ja avariiremonditööde teostamine.
Kandideerimise avaldus ja CV esitada kas antud kandideerimise ruumis või saata e-mailile oliver.kikas@brem.ee
Kinnisvara haldus- ja hooldusteenus.

- Peamisteks tööülesanneteks on ventilatsiooni ja jahutusseadmete hoolduse, remonditööde ja avariiremonditööde teostamine

Nõudmised kandidaadile

- - tehniline taip
- - lojaalsus
- - valmidus töötada väljaspool tööaega.Kasuks tuleb küttesüsteemide ja soojussõlmede remondi ja seadistuse oskus

Omalt poolt pakume

- Stabiilset ja huvitavat tööd Eesti ühes vanimas kinnisvara haldusega tegelevas ettevõttes ja toetavat kollektiivi.

Kontakt:
Oliver Kikas
oliver.kikas@brem.ee
+3725200724