Objektijuht

PREV OÜ
Pärnu maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
03.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Karja tn 6

Töö kirjeldus

Korraldada efektiivselt tööd ehitusobjektidel ja objektide kvaliteetse ja tähtaegse valmimise tagamine ning tellijale nõuetekohane üleandmine.

OÜ PREV põhiliseks tegevusaladeks on ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine.

- Korraldada efektiivselt tööd ehitusobjektidel ja objektide kvaliteetse ja tähtaegse valmimise tagamine ning tellijale nõuetekohane üleandmine

Nõudmised kandidaadile

- Sinult eeldame:Algatus- ja otsustusvõimet ning head pingetaluvust.Head arvutikasutamise oskust (Office
- MS Project)

Omalt poolt pakume

- Sõbralikku ja pikaajalise praktilise töökogemusega kollektiivi, arenguvõimalust ja töötulemustest sõltuvat töötasu.

Kontakt:
ANNELI TIIK
annely@parnurev.ee
+37256485333