Autojuht-traktorist

OÜ Multivara
Jõgeva maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.05.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, J. Kuperjanovi tn 5

Töö kirjeldus

Erineva raske- ja kergtehnikaga töötamine

OÜ Multivara Transport on 1999.a. kohalikul erakapitalil asutatud firma. Ettevõte on spetsialiseerunud operaatoritega ehitusmasinate rentimisele. Meie pargis on kokku erinevat ehitustehnikat ca 70 ühikut.

Kohustused

- Erineva raske- ja kergtehnikaga töötamine

Nõudmised kandidaadile

- Oskus/ tahtmine olla erinevate masinate operaator.Tehniline/ loogiline mõtlemine. Teadmised/ oskus teha masinatele hooldust.Nutitelefoni kasutamise oskus.Masinapargis on: roomikeksavaatorid
- kopplaadurid
- multilift veokid
- greider. Tahe nende masinatega Sina peale saada ning kange ohjeldada.

Omalt poolt pakume

- Stabiilset tööd, kindlat töötasu, stressivaba keskkonda, huvitavat seltskonda, töötamist Põltsamaa kandis.

Kontakt:
Urmo Ojaots
urmo@greid.ee
56998866