Pakendaja-liinioperaator

aktsiaselts MARMITON
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
12.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Silikaltsiidi tn 8

Töö kirjeldus

Töö erinevatel pakkeseadmetel, toodete kasti ladumine, töö tootmisliinil
Kandideerimiseks helistada tööpäeviti kl 11:00 kuni kl 14:00 telefonil 5348 7406 või saata CV marmiton@marmiton.ee
Marmiton AS on asutatud 1992 aastal ning on 100% Eesti kapitalil põhinev maiustuste, valikpagaritoodete ja sügavkülmutatud valikpagaritoodete tootja. Ettevõttes töötab 65 töötajat.

- Töö erinevatel pakkeseadmetel, toodete kasti ladumine, töö tootmisliinil

Nõudmised kandidaadile

- Kohusetundlikkus
- töötahe
- positiivne ellusuhtumine.Töö eeldab füüsilist vastupidavust.Tööle asumisel on vajalik tervisetõendi olemasolu

Omalt poolt pakume

- Tööks vajalikku väljaõpet kohapeal, kaasaegset töökeskkonda, korraldatud transporti tööle.

Kontakt:
marmiton@marmiton.ee