• Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

- valmistab ette ja teostab objektitöö vastavalt otsese ülemuse korraldustele;- raporti koostamine läbiviidud hooldustöödest;- elektrikilpide montaaž;- tööde lõppkontroll;- vajadusel klientide nõustamine.

CV Partner OÜ on personaliotsinguteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb aastast 2009.

- - valmistab ette ja teostab objektitöö vastavalt otsese ülemuse korraldustele
- - raporti koostamine läbiviidud hooldustöödest
- - elektrikilpide montaaž
- - tööde lõppkontroll
- - vajadusel klientide nõustamine

Nõudmised kandidaadile

- - elektrialane haridus ning töökogemus
- - III el. Ohutusgrupp
- elektrialane pädevus (B)
- - arvutioskus: Windows’i keskkond
- MS Excel
- MS Word
- - loogiline mõtlemine
- liigutuste täpsus ning iseseisvus

Omalt poolt pakume

- - pikaajalist tööd edukas ja kiiresti arenevad ettevõttes
- - sõbraliku meeskonda ja head tööõhkkonda
- - konkurentsivõimelist ja motiveerivat palka
- - võimalust professionaalseks arenguks.

Kontakt:
cv@cvp.ee
53571278