• Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

- puhastustööde organiseerimine ja juhtimine objektil;- puhastusteenindajate värbamisprotsessis osalemine, koolitamine ja juhendamine;- klientidega suhtlemine, info vahetamine;- vastutus kvaliteetse töötulemuse eest.

CV Partner OÜ on personaliotsinguteenuseid pakkuv ettevõte, mis tegutseb aastast 2009.

Kohustused

- - puhastustööde organiseerimine ja juhtimine objektil
- - puhastusteenindajate värbamisprotsessis osalemine, koolitamine ja juhendamine
- - klientidega suhtlemine, info vahetamine
- - vastutus kvaliteetse töötulemuse eest

Nõudmised kandidaadile

- - korrektsus
- ausus
- kohusetunne ja pingetaluvus
- - arvutioskus: Excel ja Word algtasemel
- - eelnev töökogemus ei ole nõutav
- väljaõpe kohapeal

Omalt poolt pakume

- - paindlikku tööaega
- - pikaajalist tööd edukas ja kiiresti arenevad ettevõttes
- - sõbralikku meeskonda ja head tööõhkkonda
- - konkurentsivõimelist palka (1400 EUR kuus – bruto)
- - võimalust professionaalseks arenguks.

Kontakt:
cv@cvp.ee
53571278