Ripsmetehnik

Beauty Plaza OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
30.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 22

Töö kirjeldus

RIPSMETEHNIK, tule meile tööle!Otsime oma armsasse meeskonda just selle ala spetsialisti!Klassikaliste ripsmepikenduste paigaldamine, hooldus ja eemaldus. Volüümripsmete paigaldamine, hooldus ja eemaldus. Kasuks tuleb lash lifti ning kulmude tegemise oskus.
Tee oma elus õige pööre ja tule, saa osaks meie ilumaailmast heaolu paradiisis, viime iluteeninduse üheskoos uuele tasemele ning teeme kõik kliendid rõõmsaks!Kandideeri kohe, saates oma CV ning näeme juba vestlusel!Kui sul on küsimusi või veel kahtled - võta meiega julgelt ühendust, sest vastame lahkelt: personal@beautyplaza.eeWWW.BEAUTYPLAZA.EE
Moodsa sisekujundusega, eksklusiivne, kahel korrusel paiknev „Beauty Plaza“ ilusalong & Day SPA ootab Sind Tallinna kesklinnas, Liivalaia tänaval. Meil on hea meel olla juuksurisarja Goldwelli esindussalongiks Eestis. Ootame Sind külla!

- RIPSMETEHNIK, tule meile tööle!Otsime oma armsasse meeskonda just selle ala spetsialisti!Klassikaliste ripsmepikenduste paigaldamine, hooldus ja eemaldus
- Volüümripsmete paigaldamine, hooldus ja eemaldus
- Kasuks tuleb lash lifti ning kulmude tegemise oskus

Nõudmised kandidaadile

- Sa ei pea olema pika staažiga
- kuid peaksid olema kohusetundlik
- korrektne ja oma tööd armastav

Omalt poolt pakume

- Tingimused on soodsad ning kindlasti leiame just Sulle sobiva variandi. Võid tööle asuda nii osalise- kui täiskohaga. Salong asub Tallinna kesklinnas ning Sul saaks olema täiesti enda, privaatne tuba .
- Üle anda osaline klientuur ning samuti vajadusel võimalus lisaväljaõppele.
- Kliendid ootavad Sind! ☺️

Kontakt:
kaire@beautyplaza.ee