Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
14.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev

Töö kirjeldus

Heakorratööde ning maastikuhooldustööde tegemine vastavalt aastaajale Pärnu linnas ja osavaldade territooriumil. Väiksemahuliste remonttööde teostamine vastavalt vajadusele Pärnu linnas ja osavaldade territooriumil. Tegemist on füüsilise tööga ja töötaja töötab välitingimustes igal aastaajal. Põhiline tööpiirkond on Paikuse osavald. Kaastööliste juhendamine, tööde teostamise organiseerimine, aruandlus.
Tegemist on füüsilise tööga ja töötaja töötab välitingimustes igal aastaajal.

- Heakorratööde ning maastikuhooldustööde tegemine vastavalt aastaajale Pärnu linnas ja osavaldade territooriumil
- Väiksemahuliste remonttööde teostamine vastavalt vajadusele Pärnu linnas ja osavaldade territooriumil
- Tegemist on füüsilise tööga ja töötaja töötab välitingimustes igal aastaajal
- Põhiline tööpiirkond on Paikuse osavald
- Kaastööliste juhendamine, tööde teostamise organiseerimine, aruandlus

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik eelnev kogemus inimeste juhendamisel
- vene ja inglise keele oskus tuleb kasuks. Peaks omama varasemaid kokkupuuteid heakorratöödega. CV-d saates lisada märgusõna \"Töödejuhataja\"

Omalt poolt pakume

- Töövahendid, riided. Lisakoolitused. Tööauto.

Kontakt:
Riho Lääts
riho.laats@haldusteenused.ee