Taksojuht

Yes Transport OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
25.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn

Töö kirjeldus

Klientide sõbralik teenindamine ja ohutu sihtpunkti sõidutamine.

Yes Takso on ambitsioonikas Tallinna taksofirma.Meie autopargis on ökonoomsed ja keskkonnasõbralikud hübriidautod Toyota Priused, Honda Insightid ja LPG gaasiga Toyota Avensised Meil on viisakad juhid ja korralikud autod. Meid saab tellida helistades lühinumbril 6261311, samuti saab meid tellida läbi Taxigo, Taxify ja Yandexi äpi.YES TAKSO pakub seoses suurenenud töömahuga tööd taksojuhtidele !Lisainfo www.yestakso.ee, info@yestakso.ee või 5182788

- Klientide sõbralik teenindamine ja ohutu sihtpunkti sõidutamine

Nõudmised kandidaadile

- Tallinna tundmine
- juhiload minimaalselt 2 aastat

Omalt poolt pakume

- Mugavaid ja ökonoomseid autosid, sõbralikku ja abivalmis meeskonda, omapoolset seadmete koolitust.

Kontakt:
Tarmo Pillerpau
info@yestakso.ee
5182788