Kalmistuvaht (Uulu kalmistul)

Pärnu Haldusteenused
Pärnu maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
14.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Uulu küla

Töö kirjeldus

1. Osutab kalmistuvahi teenust Pärnu linna poolt hallataval Uulu kalmistul (peab vastavaid registreid, registreerib matuseid, väljastab matmisload jms.)2. Peale uue matuse registreerimist kalmisturegistri Haudi andmete täiendamine.3. Hauaplatsi hooldamise taotluste vastuvõtt ja vähemalt lepingu esmane vormistamine (kodanikupoolne allkiri).4. Läbi kalmisturegistri tulevate tööülesannete täitmine (matuse andmete täiendamine ja taotluste ülevaatamine).5. Hauaplatside üle arvestuse pidamine (vabad platsid, hooldamata platsid).6. Heakorra tagamine kalmistul. Kontrollib kalmistu üldist olukorda ja teatab koheselt kalmistul toimunud õigusrikkumistest ja kalmistul avastatud puudustest.7. Teostab hooldustöid kalmistu peasissekäigu esisel alal ning kalmistul, mis seisneb igapäevases (olme) prahi koristuses, muru niitmises, lehtede ja okste riisumises ja muudes vajalikes heakorratöödes. Hooldamata platside märgistamine hoiatussiltidega.

Kohustused

- 1
- Osutab kalmistuvahi teenust Pärnu linna poolt hallataval Uulu kalmistul (peab vastavaid registreid, registreerib matuseid, väljastab matmisload jms
- )2
- Peale uue matuse registreerimist kalmisturegistri Haudi andmete täiendamine
- 3
- Hauaplatsi hooldamise taotluste vastuvõtt ja vähemalt lepingu esmane vormistamine (kodanikupoolne allkiri)
- 4
- Läbi kalmisturegistri tulevate tööülesannete täitmine (matuse andmete täiendamine ja taotluste ülevaatamine)
- 5
- Hauaplatside üle arvestuse pidamine (vabad platsid, hooldamata platsid)
- 6
- Heakorra tagamine kalmistul
- Kontrollib kalmistu üldist olukorda ja teatab koheselt kalmistul toimunud õigusrikkumistest ja kalmistul avastatud puudustest
- 7
- Teostab hooldustöid kalmistu peasissekäigu esisel alal ning kalmistul, mis seisneb igapäevases (olme) prahi koristuses, muru niitmises, lehtede ja okste riisumises ja muudes vajalikes heakorratöödes
- Hooldamata platside märgistamine hoiatussiltidega

Nõudmised kandidaadile

- Töö sobib oma iseloomu tõttu väga hästi ka pensioniealisele inimesele. Tööandja ei organiseeri transporti töökohale. CV-d saates lisada märgusõna \"kalmistuvaht\".

Omalt poolt pakume

- Koolitus, tööriided, vajalikud töövahendid.

Kontakt:
Riho Lääts
info@haldusteenused.ee
52 63 877