Jõgeva maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
24.04.2020
Kandideerimiseks vajalik
  • Üldinfo
  • Küsimustele vastamine
  • Video küsimus
Töö asukoht

Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Viruvere küla


Töö kirjeldus


Otsime puhastusteenindajaid Jõgevamaal Viruveres asuvasse tootmisettevõttesse. Põhiliseks tööülesandeks on puhastusteenuse osutamine põrandahooldusmasinatega tootmishoones (sobilik ka meesterahvale!) ning puhastusteenuse osutamine kontoripindadel.

Stelli ajalugu algab aastaga 1995. Meie rahvusvahelise ettevõtte kogemuste pagas on suur ja katab rohkem kui sadat aastat tänu ühiselt jagatud tarkustele ja oskustele ISS-iga, maailma ühe suurima puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete grupiga, millesse kuulusime ligi 15 aastat. Stelli nime all tegutseme aastast 2020.Täna on Stell ligemale 1500 töötajaga ettevõte, mis pakub kinnisvarakeskkonna juhtimise teenuseid kogu Eestis, omades esindusi suuremates keskustes: Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Kuressaares ning Haapsalus. Stellil on juhtiv positsioon kinnisvara korrashoiu ja haldamise teenuseid osutavate firmade hulgas. Pakume erinevaid kinnisvaralahendusi rohkem kui 500 ärikliendile, lisaks haldame üle 300 korteriühistu üle Eesti.


Kohustused

- Otsime puhastusteenindajaid Jõgevamaal Viruveres asuvasse tootmisettevõttesse
- Põhiliseks tööülesandeks on puhastusteenuse osutamine põrandahooldusmasinatega tootmishoones (sobilik ka meesterahvale!) ning puhastusteenuse osutamine kontoripindadel


Omalt poolt pakume

- Tööks vajalikku väljaõpet, mugavat ja korralikku tööriietust ning kaasaegseid töövahendeid. Lisaks kindlat töötasu ja sotsiaalset garantiid. Tublimatele arengu- ja karjäärivõimalusi.
Kontakt:
louna@stell.ee
7314370
Kandideeri
Kandideerimiseks on vajalik veebikaamera olemasolu!
  •