Lüpsja

osaühing Paala
Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
26.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Reegoldi küla

Töö kirjeldus

Lüpsikarja lüpsmine 2x12 kalasaba lüpsiplatsil, loomade puhastamine, inventari ja platsi korrashoid.
Kandideerimiseks palume saata vabas kirjas e-mail või CV ja lisainfo saamiseks helistage 56855940
Piimatootmisega tegelev põllumajandusettevõte

- Lüpsikarja lüpsmine 2x12 kalasaba lüpsiplatsil, loomade puhastamine, inventari ja platsi korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Oled oodatud meie meeskonda kui sul on tahe teha tööd ja õppida
- soovid töötada loomadega ja ei pelga füüsilist tööd
- oled korrast lugu pidav ja kohusetundlik
- oskad arvestada kaastöötajatega

Omalt poolt pakume

- Korralikule tööle väärilist palka, graafikuga tööd, vastavat väljaõpet kohapeal, vajadusel elamispinda või küttekompensatsiooni.

Kontakt:
Johannes Toom
johannes@paala.ee
56855940