Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
15.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn

Töö kirjeldus

Kohtla-Järve linna avalike lillepeenarde, lillevaaside ja lilleamplite igapäevane kastmine ja hooldus; lillede istutustööd; muud haljastustööd.
Kandideerimiseks saata cv ja kaaskiri meiliaadressile mariliis.jordan@gmail.com.
OÜ MLJ Haljastus pakub teenusena laia valikut haljastus- ja heakorrateenuseid. Meie klientideks on nii kohalikud omavalitsused, eraettevõtted, korteriühistud kui ka eraisikud.

- Kohtla-Järve linna avalike lillepeenarde, lillevaaside ja lilleamplite igapäevane kastmine ja hooldus
- lillede istutustööd
- muud haljastustööd

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea autojuhtimise oskus
- suurema B-kategooria autoga manööverdamise oskus
- valmisolek tööks välitingimustes
- soov töötada haljastuse valdkonnas
- ausus ja korrektsus
- võime iseseisvaks tööks ning vajadusel otsuste langetamiseks
- meeskonnatöö oskus. Kasuks tuleb varasem töökogemus aianduse/haljastuse valdkonnas
- erialane haridus

Omalt poolt pakume

- Tööd vabas õhus ja kaunis keskkonnas
- paindlikku töögraafikut
- väikest sõbralikku kollektiivi.

Kontakt:
Mari-Liis Jordan
mariliis.jordan@gmail.com