Autojuht-traktorist

Osaühing Anneli
Viljandi maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
26.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Viljandi maakond, Mulgi vald, Vana-Kariste küla, Vihtla

Töö kirjeldus

Volvo FL 6 köögiviljade vedu konservitööstusele, traktori tööd- taimede istutamine, umbrohutõrje, saagi kogumine, - sorteerimine, põllul taimede kastmine

- Volvo FL 6 köögiviljade vedu konservitööstusele, traktori tööd- taimede istutamine, umbrohutõrje, saagi kogumine, - sorteerimine, põllul taimede kastmine

Nõudmised kandidaadile

- Motivatsioon tööd teha ja töötada meeskonnana ning olla valmis töötama nii varahommikul kui õhtul peale kella 19.00.Anda panus Eesti aiandustootmisesse ja sellest tulenevalt aiandussaaduste isevarustatuse taseme hoidmiseks.

Omalt poolt pakume

- Tasuta elamineja lõunasöök
- Head kollektiivi
- Hooaja lõppedes preemiat heade töötulemuste eest.

Kontakt:
Anneli Aasna
kivimurd@gmail.com
5205403