Koristaja-proovivõtja

Osaühing JÄRVE BIOPUHASTUS
Ida-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
23.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa, Uus-Tehase tn 3

Töö kirjeldus

• Vastavalt kehtivatele nõuetele reovee- ja reoveesette proovide võtmine;• proovivõtu dokumentatsiooni täitmine ning andmete sh analüüsitulemuste sisestamine Excelisse;• igapäevaste koristustööde teostamine Kohtla- Järve regionaalsete puhastusseadmete territooriumil paiknevas olmehoones.
Kandideerimiseks saada palun hiljemalt 23.04.2020. a. oma CV ja motivatsioonikiri aadressile info@idavesi.ee. Täiendav Info telefonil 33 64 683.Kandideerimisdokumentide esitamisega annab kandidaat nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks värbamisprotsessis.
OÜ Järve Biopuhastus on üks suurimaid vee-ettevõtteid Ida-Virumaal, kelle tegevusaladeks on joogivee töötlemine ja sellega varustamine, olme- ja tööstusreovee kogumine ja puhastamine ning veemajandusalaste investeerimisprojektide juhtimine.

- • Vastavalt kehtivatele nõuetele reovee- ja reoveesette proovide võtmine
- • proovivõtu dokumentatsiooni täitmine ning andmete sh analüüsitulemuste sisestamine Excelisse
- • igapäevaste koristustööde teostamine Kohtla- Järve regionaalsete puhastusseadmete territooriumil paiknevas olmehoones

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind kandideerima
- kui: • Oled kohusetundlik ja teostad oma tööülesandeid korrektselt
- • Oskad kasutada arvutit (Excelisse andmeid sisestada ja e-kirju saata)
- • Hindad puhtust ja korda.• Oled kiire reageerimisoskusega ja paindlik• Omad loetletud töödeks vajalikke oskusi ja teadmisi

Omalt poolt pakume

- • Stabiilset ja huvitavat tööd Eesti ühes suurimas vee-ettevõttes
- • Põhjalikku väljaõpet kogenud kolleegide juhendamisel
- • Enese arendamise võimalusi
- • Kaasaaegseid töötingimusi
- • Toredaid ühisüritusi.

Kontakt:
Anneli Lepp
info@idavesi.ee