Abikokk

NO CV OÜ
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
03.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Kuusalu vald

Töö kirjeldus

• Peakoka abistamine toitude valmistamisel• Toidu valmistamine vastavalt menüüle ja üritusele • Toidu serveerimine külalistele buffet stiilis
Pakume tööd ettevõttes, mille tegevusalaks on ürituste korraldamine ja majutuse pakkumine oma turismikompleksis. OOTAME OMA MEESKONDA TOIDU TEGEMIST ARMASTAVAT INIMEST! HUVI KORRAL VÕTA JULGELT ÜHENDUST JA RÄÄGIME DETAILIDEST 56 979 887Või saada meile oma CV aadressile: cv@rentmyskills.eu
Renditööjõu vahendamine. Töövahendus.

- • Peakoka abistamine toitude valmistamisel• Toidu valmistamine vastavalt menüüle ja üritusele • Toidu serveerimine külalistele buffet stiilis

Nõudmised kandidaadile

- • Varasem töökogemus kokana• Soov panustada ettevõtte arengusse ja kvaliteetsesse toiduelamuse pakkumisse • Töötahe • Kohusetundlikkus • B-kat juhiload ja isikliku sõiduauto kasutmise võimalusKasuks tuleb: • Koka haridus

Omalt poolt pakume

- • Kaasaegseid töö-ja olmetingimusi
- • Kaasaegseid töövahendeid
- • Vajadusel majutust
- • Sobivusel püsivat tööd
- • Vahvaid kolleege
- • Tööd looduskaunis kohas, metsade vahel
- • Head töötasu

Kontakt:
Kedi Urbanik
cv@rentmyskills.eu
+372 56 979 887