Formaatsae operaator

Osaühing Dold Puidutööstus
Viljandi maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
03.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Viljandi maakond, Viljandi linn, Riia mnt 56

Töö kirjeldus

Töötamine formaatsael, masina tööprotsessi juhtimine ja vastutamine seadmel valmistatava toodangu kvaliteedi eest.

Dold Puidutööstus OÜ on 25aastase ajalooga edukas ettevõte Viljandis. Toodame 3-kihilisi ristkihtpuitplaate (CLT) liimpuitplaate ja viimistletud puitdetaile mööblitööstusele ja ehitusele.

- Töötamine formaatsael, masina tööprotsessi juhtimine ja vastutamine seadmel valmistatava toodangu kvaliteedi eest

Nõudmised kandidaadile

- Tehniline taiplikkus
- tõsine töösse suhtumine ja korrektsus
- arenemis- ja õppimisvõime

Omalt poolt pakume

- Stabiilset töösuhet, kindlat sissetulekut ja toetavat meeskonda. Vajadusel väljaõpe kohapeal.

Kontakt:
Anu Ruusoja
anu.ruusoja@dold-estonia.com
4352517