Hiiu maakond
Täistööaeg
Keskharidus
15.06.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kõpu küla

Töö kirjeldus

Miljööteraapilistel põhimõtetel töötavas noortekodus viibivate noorte toetamine ja juhendamine.
Lisainfo: http://bit.do/noortekodu_kasvataja

- Miljööteraapilistel põhimõtetel töötavas noortekodus viibivate noorte toetamine ja juhendamine

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind oma meeskonda
- kui Sul on:⭐️soov töötada toredas meeskonnas
- ⭐️soov pühenduda abivajavate noorte arengu toetamisele
- ⭐️väga head läbirääkimis-
- suhtlemis- ning koostööoskused
- ⭐️oskus saada hakkama pingeolukordades.Täpsemad haridusnõuded:Kõrgharidus pedagoogikas
- sotsiaaltöös
- psühholoogias
- lastekaitses
- eripedagoogikas
- sotsiaalpedagoogikas
- kasvatusteadustes
- meditsiinisvõikeskharidus ja praktiline erialane töökogemus abivajavate lastega vähemalt 18 kuud viimase kuue aasta jooksul.

Omalt poolt pakume

- ✅väljaõpet ja enesetäiendamisvõimalusi
- ✅võimalust osaleda uue noortekodu rajamises
- ✅vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
- ✅tänapäevaseid töötingimusi, toetavat kollektiivi.

Kontakt:
Eve Voogla
eve@sotsiaalkeskus.ee
+37253460654