Farmitööline

Osaühing MARKILO
Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
22.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Vajangu küla, Rammo tee 3

Töö kirjeldus

Sigade talitamine kaasaegses automatiseeritud farmis.
Kandideerimiseks saatke CV, lisainfo telefonil 53489538 või e-posti aadressil markilo@markilo.ee. Kõnedele vastan tööpäeviti kell 08-16.30
Seakasvatusega tegelev ettevõte on valdkonnas tegutsenud juba 26 aastat. Ettevõttel on kaks farmi Kureoja farm Jõgevamaal ja Vajangu farm Lääne-Virumaal.

Kohustused

- Sigade talitamine kaasaegses automatiseeritud farmis

Nõudmised kandidaadile

- Töötahe
- kasuks tuleb varasem kokkupuude loomadega

Omalt poolt pakume

- Konkurentsivõimelist tasu, väljaõppe võimalust, väikest sõbralikku kollektiivi, transport Rakverest,elamispinna võimalus

Kontakt:
Kirsti Sülla
markilo@markilo.ee
53489538