Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
06.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Keila linn

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtt, koguste ja kvaliteedi kontrollKauba ladustamine, markeerimine ja pakkimine Saatelehtede alusel kauba komplekteerimine ja väljastamine

Manpower on 1948. aastal USA-s loodud maailma juhtivaid personalifirmasid, mis tegeleb töötajate värbamise ja rendiga ning pakub personalitöö valdkonnas erinevaid kliendikeskseid lahendusi. Manpoweril on 82 riigis üle 4100 kontori, mille kaudu teenindatakse 400 000 klienti ja leiab tööd üle 5 miljoni inimese aastas. Manpower\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

- Kauba vastuvõtt, koguste ja kvaliteedi kontrollKauba ladustamine, markeerimine ja pakkimine Saatelehtede alusel kauba komplekteerimine ja väljastamine

Nõudmised kandidaadile

- Laadurijuhtimise kogemus ja load (elektrifrontaal laadur
- kandevõime 3t.) Kauba komplekteerimise ja markeerimise kogemusHea füüsiline vormEesti keel suhtlustasemelValmisolek tähtajaliseks (viieks kuud) tööks

Omalt poolt pakume

- Töö rahvusvahelises kontsernis
- Teadmistest, oskustest ja kogemustest sõltuv töötasu
- Töö esmaspäevast reedeni kell 7.30-16.00

Kontakt:
Mare Trei
mare.trei@manpower.ee
+372 630 6565