Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
20.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Väike-Männiku tn 16

Töö kirjeldus

• Piirdeaedade paigaldustööd - kaevamine, betoneerimine, piirdedetailide ja automaatika montaaž • Piirdeaedade paigaldus vastavalt projektide teostusjoonistele• Vajadusel muud paigalduse ja tootmistegevusega seonduvate protsesside teostus.

Aiaekspert OÜ peamisteks tegevusaladeks on aedade ja väravate valmistamine ja paigaldus.

- • Piirdeaedade paigaldustööd - kaevamine, betoneerimine, piirdedetailide ja automaatika montaaž • Piirdeaedade paigaldus vastavalt projektide teostusjoonistele• Vajadusel muud paigalduse ja tootmistegevusega seonduvate protsesside teostus

Nõudmised kandidaadile

- Teostusjooniste lugemise oskus.Eelnev kogemus üldehituslike töödega

Omalt poolt pakume

- • Tööde teostuseks vajalikud vahendid(transpordivahend ja tööriistad) tööandja poolt
- • Töötasu suurus vastavalt oskustele
- • Väikest ühtehoidvat kollektiivi kes töötab ühise eesmärgi nimel.

Kontakt:
paigaldus@aiaekspert.ee
+372 53 482 850