Audiovisuaalnõunik - Asenduskoht

Kultuuriministeerium
Harju maakond
Täistööaeg
Bakalaureusekraad
08.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Suur-Karja tn 23

Töö kirjeldus

Audiovisuaalnõunik jälgib ja analüüsib meediateenuste ja filmivaldkonna, samuti infoühiskonna sisuteenuste ja uute tehnoloogiate arenguid ning valdkonnas tegutsevate institutsioonide tegevust, korraldab meediateenuste- ja filmipoliitika alaste õigusaktide, strateegiate, tegevuskavade ja teiste dokumentide koostamist ning osaleb Euroopa Liidu ja Euroopa Nõukogu audiovisuaalpoliitika ja meediapädevuse temaatika alases töös, esindades Eestit EL töögruppide ja komiteede töös.
Ametikoht on tähtajaline kuni ajutiselt äraoleva ametniku naasmiseni.Ametiasutuste vahel on võimalik rakendada roteerumise võimalust.Kandideerimiseks palume esitada CV, motiveeritud avaldus koos palgasooviga ning visioon audiovisuaalvaldkonna lähiaastate arengutest (kuni 1 lk) hiljemalt 8. aprillil e-posti aadressil konkurss@kul.ee märgusõnaga “audiovisuaalnõunik”.

Nõudmised kandidaadile

- Ootame Sind kandideerima
- kui:• omad meedia-
- filmi- või õigusalast kõrgharidust ning vähemalt kaheaastast töökogemust meediateenuste ja/või filmivaldkonnas
- • tunned hästi audiovisuaalvaldkonda ja valdkonna koordineerimiseks vajalikke õigusakte
- • valdad eesti ja inglise keelt kõrgtasemel
- • oled iseseisev ja algatusvõimeline ning väga hea analüüsivõimega
- • oled väga hea suhtleja ning väärtustad meeskonnatööd.Kasuks tuleb varasem töökogemus avalikus sektoris

Omalt poolt pakume

- Pakume Sulle võimalust anda oma panus Kultuuriministeeriumi eesmärkide saavutamisse koos professionaalse ja toetava meeskonnaga ning meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.

Kontakt:
Maris Pern
maris.pern@kul.ee
628 2251