Viljandi maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
20.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Viljandi maakond, Viljandi vald, Viiratsi alevik, Mõnnaste tee 2

Töö kirjeldus

Ootame Sind kandideerima, kui omad tahet ja oskust alla hooldusmeeskonna juht ja eestvedaja, soovid koos meeskonnaga panustada hooldekodu elanike elukvaliteedi tagamisse.Oled õige inimene kandideerima kui:- oled algatus- ja otsustusvõimeline,- omad häid meeskonnatöö oskusi ja oled hea suhtleja,- oskad enda ja teiste tegevust analüüsida, selle põhjal planeerida tööd ja teha seda eesmärgipäraselt,- talud pingelisi tööülesandeid.

Eakate ööpäevaringset hooldust pakkuv asutus (hooldekodu).

- Ootame Sind kandideerima, kui omad tahet ja oskust alla hooldusmeeskonna juht ja eestvedaja, soovid koos meeskonnaga panustada hooldekodu elanike elukvaliteedi tagamisse

Nõudmised kandidaadile

- Kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus ja eelnev töökogemus tervishoiu ja/või hooldustöö alal.

Omalt poolt pakume

- Meiega koos saad:
- - osa võtta erialastest ja motiveerivatest koolitustes,
- - töötada koos oma tööd armastavate spetsialistidega,
- - panustada meie asutuse elanike ja nende lähedaste rahulolu tagamisse.

Kontakt:
Merike Siht
viiratsihk@gmail.com
3725534160