Juhtivspetsialist - haldusvaldkond

Tallinna Haridusamet
Harju maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
08.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 5a

Töö kirjeldus

• oma tööpiirkonna kinnisvara seisundi hindamine, sellest lähtuvalt parendusettepanekute tegemine, vajalike tööde planeerimine ja korraldamine;• vajadusel ehitusprojektide koordineerimine ja juhtimine;• haridusasutuste nõustamine kinnisvara haldus- ja hooldusküsimustes.
• motiveeritud avaldus;• elulookirjeldus (CV);• haridustaset tõendava dokumendi koopia
Tallinna Haridusameti tegevusvaldkonnaks on haridusküsimuste korraldamine Tallinnas ning alus-, üld-, kutse- ja huvihariduse administreerimine ameti hallatavates asutustes. Meie väärtused on kompetentsus, usaldusväärsus, eesmärgipärasus, koostöö ja hoolivus.

- • oma tööpiirkonna kinnisvara seisundi hindamine, sellest lähtuvalt parendusettepanekute tegemine, vajalike tööde planeerimine ja korraldamine
- • vajadusel ehitusprojektide koordineerimine ja juhtimine
- • haridusasutuste nõustamine kinnisvara haldus- ja hooldusküsimustes

Nõudmised kandidaadile

- Ootame kandideerima
- kui Sul on:• kõrgharidus (soovitavalt tehniline või ehitusalane)
- • eelnev töökogemus sarnasel ametikohal
- • head teadmised ehitusest ja kinnisvara haldusest
- • eesti keele oskus kõrgtasemel
- • tööks vajalikud arvutikasutamise oskused
- • tahe teha koostööd
- oled hea suhtleja ja organiseerija
- kohusetundlik ja usaldusväärne ning saad edukalt hakkama pingeliste olukordadega

Omalt poolt pakume

- Huvitavat ning mitmekülgset tööd, eneseteostus- ja arenguvõimalusi, sõbralikke kolleege ning kaasaegset töökeskkonda Tallinna südames.

Kontakt:
konkurss.haridusamet@tallinnlv.ee
6404612