Müügiesindaja

IReklaam OÜ
Tartu maakond
Osaline tööaeg
Põhiharidus
07.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Tartu maakond, Tartu linn

Töö kirjeldus

Kontakti loomine klientidega; müügiprotsessi ülevaade; müügistatistika koostamine; enesearendamine ning uute ideede välja käimine; töö hõlmab igapäevast koostööd müügijuhiga.
Kandideerimiseks palun saata CV: annely@ireklaam.ee.
IReklaam on Tartus tegutsev sotsiaalmeedia agentuur. Pakume oma koostööpartneritele sotsiaalmeedia haldusteenust, st. sisuloomet, reklaamkampaaniaid, influencermarketingi jms

Kohustused

- Kontakti loomine klientidega
- müügiprotsessi ülevaade
- müügistatistika koostamine
- enesearendamine ning uute ideede välja käimine
- töö hõlmab igapäevast koostööd müügijuhiga

Nõudmised kandidaadile

- Suurepärane suhtlemisoskus
- lai silmaring
- soov õppida
- positiivne ja lahendustele orienteeritud suhtumine
- suurepärane eesti keele oskus
- kasuks tuleb ka inglise ja vene keele oskus
- nutikus
- hea kontoritarkvara kasutamise oskus
- hea veenmisoskus.Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus ja keskharidus

Omalt poolt pakume

- Toetavat töökeskkonda ja meeskonda
- abistavat vastutusisikut
- töökultuuri, kus Teie arvamus on oluline
- lisaraha teenimise võimalust
- saab tööd teha ka kodus
- vaba graafikut.

Kontakt:
annely@ireklaam.ee