Lääne-Viru maakond
Täistööaeg
Põhiharidus
19.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Tootmise tn 8

Töö kirjeldus

Enne detaili parandamise alustamist materjali hindamine ja parandust vajava töö hindamineUkselengide käsiparandus (töövahendid – lõikur, kuumliim, pahtel) ja masintöötlemine ehk lihvaritega lihvimine – viimistlemine.Ukselengide paranduse kvaliteedi hindamine vastavalt väljaõppele - kvaliteedi tagamine.Töö on seisvas asendis laua taga, mida saab vastavalt oma kasvule seadistada.Töö on monotoonne, pingeline ja nõuab ka füüsilist vastupidavust (lengid kaaluvad 3kg – 7kg)
Transpordivõimalused: Ahtme, Jõhvi, Kohtla-Järve, Aseri, Kiviõli, Tapa, Tamsalu, Väike-Maarja,Kunda, Viru-Jaagupi, Haljala, Rakvere
JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Northern Europe´i osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja JELD-WEN Inc. koosseisu. Rakveres asuva tehase peamisteks toodeteks on siseuksed ning ukselengid. Tehases töötab 3 vahetuses kokku pea 800 töötajat. Täpsem info ettevõtte kohta meie kodulehel www.jeld-wen.ee.

- Enne detaili parandamise alustamist materjali hindamine ja parandust vajava töö hindamineUkselengide käsiparandus (töövahendid – lõikur, kuumliim, pahtel) ja masintöötlemine ehk lihvaritega lihvimine – viimistlemine
- Ukselengide paranduse kvaliteedi hindamine vastavalt väljaõppele - kvaliteedi tagamine
- Töö on seisvas asendis laua taga, mida saab vastavalt oma kasvule seadistada
- Töö on monotoonne, pingeline ja nõuab ka füüsilist vastupidavust (lengid kaaluvad 3kg – 7kg)

Nõudmised kandidaadile

- Ootame
- et oled kohusetundlik
- täpne ja hoolas. Valmis õppima uusi oskusi ja neid tööl rakendama

Omalt poolt pakume

- • boonussüsteemi
- • väljaõpe kohapeal mentori abil.
- • väljaõpet kogenud juhendaja kõrval
- • turvalist töökeskkonda
- • kollektiivpuhkust suvel ja talvel
- • erinevaid soodustusi, bussitransporti, ühisüritusi

Kontakt:
Anu Tooming
Anu.Tooming@tootukassa.ee
3260352