Kvaliteediinspektor

Aktsiaselts VMT Tehased
Viljandi maakond
Täistööaeg
Rakenduslik kõrgharidus
23.04.2020
  • Video küsimus
Töö asukoht

Viljandi maakond, Viljandi linn, Reinu tee 27

Töö kirjeldus

Toodetele kvaliteedikontrolli teostamine ja korraldamine* keeviste kontroll (VT, MT, PT)* mõõtude kontroll* kujutolerantside kontroll* koostude spetsifikatsioonile vastavuse Kvaliteedijuhtimissüsteemi siseauditite läbiviimineKvaliteedikontrolli raportite vormistamineMittevastavusraportite vormistamineMittevastavuste juurpõhjuse analüüsimine ja parendusettepanekute tegemineProtsessiga seotud inimeste nõustamine kvaliteediküsimustesKeevituskontrollide tellimine kolmandatelt osapooltelt

AS VMT Tehased on Viljandi Metalli tütarettevõte, mille tegevusalaks on teraskonstruktsioonide tootmine. Tootmistegevus toimub Viljandis ja Põltsamaal. Ligi 70 % toodangust läheb ekspordiks. Ettevõte on sertifitseeritud vastavalt standardile EN-ISO 3834-2 ja EN 1090-1.

Nõudmised kandidaadile

- Tehniliste jooniste lugemise oskusTehniliste seletuskirjade lugemise oskusStandarditega töötamise oskusKasuks tuleb vene ja soome keele oskusKohusetundlikkus
- täpsus
- algatusvõime
- kriitiline mõtlemine
- huvi tehnika valdkonna vastu.

Omalt poolt pakume

- Kohapealsed täiendkoolitused
- Visuaalse kontrolli teostamise koolitus
- Arenemisvõimalus
- Sporditoetus
- Sõidu kompensatsioon (teatud tingimustel)

Kontakt:
Lemmi Leola
lemmi.leola@vmt.ee
434 9700